O mnie

Biostani Architektura to źródło najlepszych usług, w zakresie indywidualnych projektów. Nazywam się Patrycja Kotynia jestem absolwentką ZUT-u w Szczecinie na którym ukończyłam architekturę krajobrazu. Skończyłam też studia projektowania architektury wnętrz na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Cały czas staram się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności. Biorę udział w szkoleniach, targach i festiwalach branżowych. Staram się być zawsze na bieżąco aby móc Wam zaproponować najlepsze dostępne rozwiązania.

Biuro

Prowadzę nowoczesną pracownię projektową. Projektujemy wnętrza mieszkalne i usługowe, meble, ogrody, tarasy, balkony… W swojej pracy kładziemy nacisk na funkcjonalność, styl i jakość, ale przede wszystkim na WAS, waszą wygodę i komfort. Oferujemy pełen zakres usług, zaczynając od przygotowania koncepcji, przez kompleksowy projekt z realistycznymi wizualizacjami, po końcowy nadzór autorski nad procesem wykonawczym.

Kompleksowo

Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, którzy doskonale potrafią urzeczywistnić projekt. Oferujemy, też pełną obsługę i wsparcie w zakresie doboru jak i zakupu materiałów
wykończeniowych i dekoracyjnych. Mamy nadzieję, że nasze projekty przyczynią się do spełnienia Waszych marzeń!

Nasze portfolio

Potrzebujesz wyceny?